فروشگاه اصفهان تل

با توجه به اینکه در دنیای امروز زمان یکی از ارزشمندترین دارایی‌ها به شمار می‌رود، فروشگاه اصفهان تل بعد از 10 سال سابقه کار به صورت حضوری، انجام خدمات تخصصی و فروش محصولات با کیفیت اصل در بازار با قیمتی مناسب، تصمیم به راه‌اندازی فروشگاه آنلاین خود در سال 1399 گرفت.

 

یکی از دلایل مهمی که افراد خرید حضوری را به غیر حضوری (آنلاین) ترجیح می‌دهند دیدن محصول هنگام خرید و بررسی سلامت و نوع کیفیت آن است. از آن‌جایی که فروشگاه اصفهان تل با هدف ایجاد اطمینان و جلب رضایت مشتریان و همچنین اراِیه بهترین خدمات عالی و محصولات باکیفیت بالا و قیمتی بسیار مناسب به آنها  بنا نهاده شده، این فرصت را به مشتریان خود میدهد که تا 7 روز پس از خرید با شرایطی که معین شده بتواند نسبت به بازگشت محصول اقدام کنند. ضمن این که کسب نماد اعتماد الکترونیک توسط فروشگاه اصفهان تل خود دلیل دیگری بر اطمینان بخشی به یک خرید اینترنتی به حساب می آید.

 

در راستای خدمت رسانی بهتر به مشتریان، فروشگاه اصفهان تل با بهره گیری از تیم فنی متخصص به سوالات مشتریان پیش از خرید و پس از فروش پاسخ خواهد داد. فروگاه اصفهان تل امیدوار است تا بتواند محیطی امن و شرایطی آسان را برای خرید از فروشگاه اینترنتی خود را برای شما فراهم کند.

 

نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما ما را خدمت رسانی بهتر یاری میکند