خدمات

گزارش افتتاح مرکز سرویس هواوی در بازار موبایل ایران

Rate this post

گزارش افتتاح مرکز سرویس هواوی در بازار موبایل ایران

واحد خبر : بخش سرویس شرکت هواوی روز گذشته در مراسمی در محل بازار موبایل ایران در تهران مرکز سرویس جدید این شرکت را افتتاح کرد. در این مراسم که با حضور جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه برگزار شد حمید شاهرخ‌نیا همراه با Link Lin‌ و Tristan tang به‌عنوان مدیران سرویس برند هواوی و رامین سلطانی مدیرعامل شرکت حامی در مقام واحد ارائه‌دهنده خدمات سرویس اسمارت‌فون‌های هواوی حضور داشتند و به ایراد سخنانی پرداختند. اسمارت‌فون‌های هواوی همانطور که پیش از این نیز اعلام شده بود از این پس توسط شرکت “حامی” خدمات سرویس و گارانتی خود را دریافت می‌کنند و برای دسترسی آسان‌تر و تسهیل ارتباط کاربران شرایط تازه‌ای توسط هواوی و حامی اعلام شده است که جزئیات آن در برنامه روز گذشته تشریح شد.

Huawei service center in opening iran

Tristan tang مدیر سرویس هواوی در سخنانی در ابتدای این جلسه ارتقاء سطح رضایت‌مندی مشتریان و عمل به تعهدات برند را از اهداف اصلی شرکت هواوی توصیف کرد و افتتاح بزرگ‌ترین مرکز خدمات این برند در بازار موبایل ایران را اولین گام در راستای عمل به تعهدات این شرکت قلمداد کرد. tang در ادامه سخنان خود ابزار امیدواری کرد که مشتریان و همکاران برند هواوی به زودی خبرهای خوب دیگری را از این شرکت خواهند شنید.

Huawei service center in opening iran

حمید شاهرخ‌نیا به‌عنوان سخنران بعدی این مراسم اصلی‌ترین استراتژی هواوی را عمل به قول و پایه‌گذاری شبکه جدید خدمات پس از فروش در ایران عنوان کرد. این مدیر هواوی ضمن اشاره به اینکه هواوی خود مسئولیت خدمات و گارانتی را به عهده گرفته یادآور شد که این مسئله به آن معنا نیست که شرکتی به اسم هواوی عملیات سرویس و گارانتی را صورت می‌دهد چرا که به دلائل مسائل تحریم امکان انجام این عمل تا به امروز وجود نداشته است از همین رو پس از بررسی‌های صورت گرفته شرکت “حامی” به عنوان نماینده خدمات پس از فروش هواوی در ایران عهده‌دار عمل کردن به قول‌های هواوی به کاربران است و به عبارت دیگر شرکت “حامی” از این پس حامی محصولات و خدمات هواوی در ایران به حساب می‌آید.

Huawei service center in opening iran

مدیر سرویس هواوی با اشاره به برچسب‌ها و استیکرهایی که جدیدا درون جعبه محصولات هواوی قرار می‌گیرند تاکید کرد که این برچسب‌ها و استیکرها به هیچ عنوان به منزله کارت گارانتی محصول (از سوی حامی، هواوی و هر شرکت دیگری) نبوده و حضور آنها درون باکس اسمارت‌فون‌های این برند صرفا جهت توضیح شرایط گارانتی ایران و یادآوری راه‌های چک کردن صحت گارانتی و اعتبار سنجی آن است. این مدیر شرکت هواوی در پایان سخنان خود راه‌های مختلف بررسی و اعتبارسنجی گارانتی این شرکت را از طریق تماس با Call Center، از طریق وب‌سایت و SMS Center عنوان کرد.

Huawei service center in opening iran

رامین سلطانی مدیرعامل شرکت حامی در سخنانی کوتاه در ادامه این مراسم ضمن معرفی حامی به عنوان شرکتی مستقل بدون ارتباط با بخش توزیع و فروش محصولات، حوزه کاری این شرکت را صرفا در بخش خدمات و سرویس عنوان کرد. سلطانی تلاش برای ارائه بهترین سرویس و خدمات به کاربران برند هواوی را هدف اصلی شرکت حامی توصیف کرده و از انتخاب شدن این شرکت از سوی هواوی به‌عنوان شرکت ارائه‌دهنده خدمات ابراز خرسندی کرد.

Huawei service center in opening iran

در ادامه این مراسم مدیران سرویس هواوی و مدیرعامل شرکت حامی به سوالات حضار پاسخ گفتند. حمید شاهرخ‌نیا در پاسخ به سوال خبرنگار ما در مورد ارائه سرویس به گوشی‌های که خارج از مبادی قانونی هواوی به ایران وارد شده‌اند ضمن منتفی دانستن این مسئله ارائه سرویس به اسمارت‌فون‌های این برند را منوط به اعتبار سنجی و تایید هویت اسمارت‌فون‌ها از طریق راه‌های ارتباطی این شرکت از جمله مرکز تماس، ارتباط از طریق SMS و سایت شرکت تلقی کرد.

افتتاحیه مرکز سرویس هواوی در طبقه دوم بازار موبایل ایران پایان بخش مراسم روز گذشته بود.

Huawei service center in opening iran

 

Huawei service center in opening iran

 

Huawei service center in opening iran

دیدگاهتان را بنویسید