اخبار

بررسی ساعت هوشمند انر 6

ساعت هوشمند انر 6
Rate this post

آنر در حال حاضر یک شرکت مستقل است و به تنهایی پوشیدنی هایی را به بازار عرضه می کند ، اما ساعت هوشمند انر 6 در واقع تحت مالکیت هوآوی ساخته شد که در ابتدا در نوامبر سال 2020 در چین عرضه شد. این محصول اخیراً وارد بازارهای جهانی شده است و به ما فرصتی برای گذراندن وقت می دهد. این سری از مچ بند ویژگی ها را به شما می دهد تا مشتاق شوید و در اینجا آنچه را از این محصول می باشد به شما معرفی میکنیم . در ادامه مطلب با مقاله ای از اصفهان تل به عنوان مرجع موبایل اصفهان همراه خواهیم بود.

ساعت هوشمند انر 6 تنها یک ساعت هوشمند نیست ، بلکه در این مرحله از ویژگی های بیشتر از جمله یک صفحه نمایش بزرگ ، یک دسته سنسور و ردیابی برای انواع ورزش ها دارد و اعلان ها را نمایش می دهد.

بعد از همه اینکه Huwaei Watch ES ، که چند ماه پیش بررسی کردیم از نظر اندازه و شکل مشابه است ، دقیقاً همان نرم افزار را دارد ، اما ساعت هوشمند نامیده می شود.

طراحی ساعت هوشمند آنر بند 6

ما در اینجا به دنبال بررسی شایستگی آنر بند 6 هستیم. به دلیل وزن 18 گرمی بر روی مچ دست احساس سبکی می کنید . آنر پنل صفحه نمایش با کیفیت AMOLED را نسبت به مدل قبلی خود ارتقا داده و اکنون اندازه صفحه نمایش آن 1.47 اینچ است ، در حالی که در  Honor Band 5 اندازه صفحه نمایش 0.95 اینچ است .

ای دستبند از نمایشگر کم حاشیه و نسبتا بزرگ برخوردار می باشد ، و این در شرایطی که روشنایی در حداکثر است ، کاملاً تصویر واضح است. بند آن به اندازه کافی بلند است و می تواند برای همه مچ ها سازگار شود. 

شارژر honor band 6 مغناطیسی است و دارای پایه های دوتایی پوگو است. این نه تنها اختصاصی است بلکه متفاوت است ، بنابراین اگر از باند 5 استفاده میکنید نمی توانید از آن برا شارژ کردن استفاده کنید. اما بر روی آنر واچ ES کار می کند.

ویژگی ها انر بند 6

دقیقاً مانند سایر پوشیدنی های مدرن Honor ، این مورد SpO2 (سطح اکسیژن خون) ، استرس را از طریق سنسور ضربان قلب ردیابی می کند. از نظر ورزشی ، 10 حالت از قبل بارگیری شده از جمله دویدن ، شنا یا دوچرخه سواری وجود دارد و حتی می توانید حالت سفارشی ایجاد کنید.

ویژگی TruSleep

برای درک بهتر الگوهای خواب فناوری TruSleep را به ارمغان می آورد و ضربان و سلامت قلب شما، به صورت دائم زیر ذره‌بین این دستبند قرار دارد. هواوی از سنسور TruSeenM 4.0 برای پایش دقیق و لحظه ای قلب شما در آنر بند 6 کمک گرفته تا در صورت مشاهده هر گونه تغییر غیر عادی (کاهش یا افزایش ضربان) شما را از خطرات احتمالی آگاه کند. البته این قابلیت، کار یک پزشک قلب را برای شما انجام نمی‌دهد، این پزشک است که در مورد سلامت قلب شما تصمیم گیری میکند .

میزان شارژ دهی باطری انر بند 6

عمر باتری آنر بند 6 به عنوان 14 روز دوام خواهد داشت.که به لطف تراشه کارآمد Kirin A1 و سیستم عامل سبک Lite می توان به این میزان شارژ دهی رسید.

عمر واقعی شارژدهی ما حدود 10 روز است که هنوز یک موفقیت بزرگ است در صورتی که شامل TruSleep فعال ، ردیابی ضربان قلب ثابت ، فعالیت های ورزشی تفریحی و برخی اعلان ها و هشدارها می باشد. پ

باطری انر 6

باطری داخلی در داخل آن 180 میلی آمپر ساعت است و در کمتر از یک ساعت 0 تا 100 درصد شارژ می شود.

دیگر ویژگی های ساعت هوشمند انر 6

مراقبت سلامت و بررسی فعالیت های ورزشی درhonor band 6، از مهمترین بخش امکانات این مچ بند را تشکیل می‌دهد. با این حال دیر اینجا دیگر ویژگی های این ساعت را بیان می کنیم:

نمایش اعلان های فارسی: یکی از مشکلات کاربران گجت های پوشیدنی، نمایش به هم ریخته و بی نظم اعلان های فارسی بوده که اغلب از آن شکایت می کنند؛ در این مچ بند آنر، مشکلی بابت نمایش زبان فارسی وجود ندارد.

پشتیبانی از NFC: توجه داشته باشید که این مچ بند در دو نسخه دارای NFC و فاقد NFC عرضه شده که نسخه NFC دار، می‌تواند به عنوان کارت ورود، کارت پرداخت حمل و نقل عمومی و کارت پرداخت مترو در شهرهای جهان همراه شما باشد.

دستیار هوشمند: دستیار صوتی آنر بند 6 به سادگی قابل فراخوانی و ارائه خدمات به شماست.

یادآور هشدار های روزانه : پیام‌های ورودی، تماس‌ها، آب و هوا، برنامه‌های روزانه، هشدار پیدا کردن موبایل، کنترل پخش موسیقی از طریق این مچ بند انجام می‌پذیرد.

می توانید جدید محصولات را در فروشگاه لوازم جانبی موبایل اصفهان مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید